Currently set to Index
Currently set to Follow

1.

Zamawiasz produkt w sklepie. Przy wyborze formy płatności, wybierasz bramkę płatniczą Przelewy24 – PayPo znajduje się na liście banków.

2.

Sprawdzasz swoje dane i podajesz pesel. PayPo płaci twój rachunek w sklepie.

3.

Dostajesz swoje zakupy. Decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość towaru – wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.

4.

W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty. Bo możesz.*

*Przykład reprezentatywny: Kwota transakcji 100.00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,0%, całkowita kwota kredytu 100.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 100.00 zł, kredyt nieoprocentowany, całkowity koszt kredytu 0.00 zł, czas trwania umowy: 30 dni. W przypadku spłaty w ratach, koszty są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta.

Korzyści

Twoje pieniądze zostają u Ciebie. Możesz przeznaczyć je na coś innego, a za zakupy zapłacisz później.

Masz do 30 dni żeby zapłacić – bez żadnych dodatkowych opłat. W tym czasie możesz spokojnie sprawdzić czy pasują Ci kupione produkty.

Gdy zdecydujesz się zwrócić część lub całe swoje zakupy, zmniejszy się też Twój rachunek w PayPo.

Na zapłacenie rachunku masz nawet 30 dni, ale możesz zapłacić później – rozkładając płatność na wygodne raty.

Jak to działa?

1. Składając zamówienie wybierz metodę płatności Przelewy24 i zatwierdź przyciskiem „Zamawiam i płacę”. W kolejnym kroku nastąpi przekierowanie do dostępnych metod płatności – jako formę płatności wybierz PayPo ( PayPo znajduje się na liście banków).

2. Po wybraniu metody płatności PayPo nastąpi przekierowanie do strony PayPo.

3. Na stronie PayPo należy wskazać podstawowe dane (numer PESEL), tak, aby PayPo w Twoim imieniu mogło uregulować rachunek za zakupiony towar.

4. Twoje zamówienie zostaje wysłane zgodnie z wybraną metodą dostawy.

5. Od momentu złożenia zamówienia masz 30 dni na jego opłacenie. Możesz też dokonać zwrotu zamówienia, nie ponosząc kosztów zakupu. W takim przypadku rozlicza się z nami PayPo.

Po wybraniu metody PayPo.pl w bramce płatniczej Przelewy24 zostaje Pan/Pani przekierowany do PayPo. W pierwszym kroku należy wprowadzić numer PESEL, następnie kod potwierdzający transakcję wysłany poprzez SMS – to proste! W trakcie kilku sekund PayPo prezentuje decyzję. Dostaniesz również mail z potwierdzeniem transakcji oraz podsumowaniem. Dodatkowo przychodzi mail z dostępem do Panelu Klienta. W przypadku negatywnej weryfikacji prezentujemy informację o powodzie odrzucenia. W przypadku braku możliwości potwierdzenia tożsamości – klient może zostać poproszony o wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 PLN (środki są księgowane na poczet zamówienia, w innym wypadku zwracane). Jeżeli klient się nie zgadza z decyzją PayPo zawsze ma prawo do oceny dodatkowej przez dział analizy ryzyka finansowego.