Currently set to Index
Currently set to Follow

Realizacja i dostawa

Wiemy, jak ważne jest otrzymanie prezentu na czas, dlatego zamówienia realizujemy przeważnie w ciągu 24 godzin. Zamówienia złożone w soboty, niedziele lub inne dni wolne od pracy nadajemy w kolejny dzień roboczy.

Wykonanie personalizacji może nieznacznie wydłużyć czas realizacji zamówienia, niemniej jednak wszystkie zamówienia wysyłane są maksymalnie do 48h od momentu ich złożenia.

Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas wybranej dostawy. Pamiętaj, wszystko uzależnione jest od tego jaką formę opłacenia i rodzaj przesyłki wybierzesz.

Paczkomaty InPost – do realizacji zamówienia przystępujemy po odnotowaniu Twojej wpłaty na konto bankowe poprzez przelew tradycyjny lub operatora płatności Przelewy24.

Przesyłka kurierska – do realizacji zamówienia przystępujemy po odnotowaniu Twojej wpłaty na konto bankowe poprzez przelew tradycyjny lub operatora płatności Przelewy24.

Po realizacji zamówienia w dniu wysyłki otrzymasz informację na swój adres e-mail z numerem nadania przesyłki, w celu jej śledzenia.