Currently set to Index
Currently set to Follow

Realizacja i dostawa

Wiemy, jak ważne jest otrzymanie prezentu na czas, dlatego zamówienia bez personalizacji realizujemy przeważnie w ciągu 24 godzin. Czas realizacji biżuterii personalizowanej wynosi do 4 dni roboczych. Zamówienia złożone w soboty, niedziele lub inne dni wolne od pracy nadajemy w kolejny dzień roboczy.

4 dniowy czas realizacji wynika ze specyfiki wykonania graweru – nasze personalizacje „rzeźbimy” w Waszej biżuterii, by była trwała i zawierała jak najwięcej szczegółów.

Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas wybranej dostawy. Pamiętaj, wszystko uzależnione jest od tego jaką formę opłacenia i rodzaj przesyłki wybierzesz.

Paczkomaty InPost – do realizacji zamówienia przystępujemy po odnotowaniu Twojej wpłaty na konto bankowe poprzez przelew tradycyjny lub operatora płatności Przelewy24.

Przesyłka kurierska – do realizacji zamówienia przystępujemy po odnotowaniu Twojej wpłaty na konto bankowe poprzez przelew tradycyjny lub operatora płatności Przelewy24.

Po realizacji zamówienia w dniu wysyłki otrzymasz informację na swój adres e-mail z numerem nadania przesyłki, w celu jej śledzenia.